Paslaugos


Gero garo pirtelė

Mūsų protėviai pirtimi lepinosi ypatingomis progomis, o mes ten einame tam, kad kūnas pailsėtų po įtemptos savaitės, protas atsijungtų nuo informacijos gausos, atsigautų siela. Gero garo pirtelės karalienė- periodinio kūrenimo krosnis. Tai kiek patobulintas dūminės pirties variantas. Džiaugiamės, kad prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo lietuviškos pirties akademijos įkūrėjas ir profesionalus pirtininkas Rimas Kavaliauskas. Tokia krosnis padeda sukurti norimą garo stiprumą, jaukią erdvę, kurioje kvapas ir aksominis garas leidžia pasijausti kaip pas močiutę kaime. Pirtelėje itin patogu 6-8 gero garo mylėtojams. Mes pasirūpinsime natūraliais žolelių aromatais, vantomis. Pirties namelyje taip pat rasite erdvę poilsiui, puikiai pritaikytą ilgiems pašnekesiams ir arbatos ritualams. Raginame turėti savo "pirtnešėlį", kuriame turėtų būti rankšluostis, patiesalas gultams/plautams, šlepetės, pirties kepurė, pirties drabužiai, lengvi užkandžiai (būsime dėkingi, jei juos vešitės daugkartinėse pakuotėse ir po apsilankymo liks kuo mažiau šiukšlių). Yra daug įvairių būdų kaip galima mėgautis pirtimi, svarbu nepamiršti būti kuo arčiau gamtos ir mėgautis . Kviečiame pasilepinti visu šiuo gėriu.

daugiau

Ekoturizmas

Pavargote nuo miesto triukšmo ? Atsibodo sėdėti kamščiuose ? Turėjote įtemptą savaitę ? Atvykite pailsėti į mūsų sodybą. Tai tobula vieta atsipalaiduoti bei leistis į keliones po gamtą. Esame įsikūrę Varnių regioniniame parke , kur galima patirti daug nuotykių, paėjėti pažintiniu Paršežerio pėsčiųjų taku, aplankyti Sietuvos kūlgrindą, išbandyti Aukštagirės pėsčiųjų- dviračių taką, o žiemą nusileisti nuo Aukštagirės slidinėjimo trasų. Laukiami visi- žygeiviai, poilsio palapinėse mėgėjai, ekologiškų transporto priemonių entuziastai, gamtos mylėtojai, istorijos sergėtojai ar tiesiog lėtojo turizmo šalininkai.

daugiau

Erdvės renginiams

Mūsų sodyba atvira visiems, kurie vertina ir gerbia meną bei kultūrą. Kiekvienas suras sau tinkamą erdvę- dailininkai ir fotografai, skulptoriai ir keramikai, šokėjai ir muzikantai, dainininkai ir poetai, klojimo teatro aktoriai ir lietuviško kino kūrėjai bei entuziastai.

daugiau