Paslaugos


ETNOKULTŪRINIAI RENGINIAI

Vertinkime ir gerbkime savo liaudies kultūrą, didžiuokimės unikaliais Lietuvos papročiais ir tradicijomis.

daugiau

VERSLO RENGINIAI IR KONFERENCIJOS

Dauguma sėkmingiausių sandorių įvykdoma atsipalaidavus neformalioje aplinkoje, tad kviečiame apsistoti Bilionių sodyboje su savo kolegomis ar būsimais verslo partneriais bei užmegzti ilgai trunkančius kolegiškos draugystės ryšius! Jei jums reikalinga konferencinė erdvė siūlome Bilionių sodybos rąstinį kluoną.

VESTUVIŲ IŠKILMĖS

Bilionių vestuvės tai autentiška ir jauki vieta, kūrybiški ir pagal Tavo poreikius pritaikyti organizavimo ir dekoravimo sprendimai, vestuvinis meniu. Šveskite vestuves pagal senuosius lietuvių liaudies papročius.

EKOTURIZMAS

BILIONIAI - tobula vieta atsipalaiduoti bei leistis į keliones po natūralią, mažai paliestą gamtą. Esame įsikūrę Varnių regioniniame parke , kuris lankytojų laukia visus metus. Čia galima patirti daug nuotykių, išbandyti naktinį pažintinį žygį su bridimu per Paršežerio pėsčiųjų taką, aplankant Sietuvos kūlgrindą, patirti kvapą gniaužiančias vandens pramogas „Aukštatyrio“ vandenlenčių parke , o žiemą išbandyti savo jėgas ant Aukštagirės slidinėjimo trasos. Po aktyvių pažintinių kelionių ir veiklų, kviečiame apsistoti mūsų sodyboje.

daugiau

Sodybos nuoma

* Dėl sodybos nuomos ir renginių organizavimo prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.